به پایگاه اطلاع رسانی اولین همایش ملی علمی، پژوهشی دانشجویی قرآن پژوهی و طب خوش آمدید

 

صفحه اصلی

معرفی همایش

محورهای همایش

تقویم همایش

راهنمای تهیه مقالات

ثبت نام در همایش

محل برگزاری همایش

اخبار و اطلاعیه ها

تماس با ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای تنظيم خلاصه مقالات، مقاله کامل و پوستر

تنظيم خلاصه مقالات:

خلاصه مقالات بايد دارای عنوان، نام و نام خانوادگی نويسندگان (همراه با رتبه علمی و نشانی محل کار)، و بخش‌های اصلی مقاله (شامل: سابقه و هدف، روش‌ مطالعه، يافته‌ها، نتيجه‌گيری، و واژه‌های کليدی) بوده و حداکثر تا سقف 350 کلمه باشد. ضروری است نويسنده مسئول مشخص شود و Email و شماره تلفن ثابت و همراه وی قيد گردد.

نویسنده مسئول بایستی با ستاره مشخص شده و ذکر ایمیل و شماره تلفن برای نویسنده مسئول ضروری است. زیر نام ارایه کننده مقاله خط کشیده شود.

حداقل 4 و حداکثر 7 واژه کلیدی در زیر خلاصه مقاله ذکر شود.

 نمونه خلاصه مقاله از لینک زیر قابل دسترسی است.

                                                       دریافت نمونه خلاصه مقاله

توجهات :

 - صحت علمی و ادبی مقاله بعهده نويسنده (نويسندگان) می‌باشد.

 - اولويت پذيرش با مقالات همسو با محورهای همايش است.

 - مقالات برتر به فصل نامه علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، جهت چاپ معرفی می گردد. بدیهی است که روند داوری و چاپ به عهده مجله دانشگاه خواهد بود و برگزار کنندگان کنگره هیچ تعهدی از بابت چاپ مقاله نخواهند داشت. در تنظيم مقاله کامل، از دستورالعمل استاندارد فصل نامه علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به آدرس برای انتخاب نوع فورمت و فونت استفاده شود.

http://journals.arums.ac.ir/index.php/jarums/about/submissions#authorGuidelines

 - چکيده مقالات پذيرفته شده در دفترچه خلاصه چاپ می‌شود. ضمناً به مقالات برتر و برگزيده نيز هدايايی نفیس به رسم يادبود تقديم می‌گردد.

 - تمامی مسادل حقوقی و صحت مطالب بر عهده نویسنده مسئول مقاله خواهد بود.

 - نحوه ارائه مقالات در همايش به صورت شفاهی و پوستر می‌باشد.

 - در صورت پذيرش مقاله بصورت سخنرانی، از سخنرانان محترم تقاضا می‌شود مقاله‌های خود را صرفاً از طريق نرم‌افزار Power Point 2007 تهيه و ارائه نمايند. زمان اختصاص یافته برای هر سخنرانی 15 دقیقه خواهد بود که 12 دقیقه برای ارایه و 3 دقیقه برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است. هر سخنران فایل اسلایدهای خود را بایستی 30 دقیقه قبل از سخنرانی به مسئول سالن تحویل دهد.

 - در صورت پذیرش مقاله به صورت پوستر، از ارایه کنندگان محترم تقاضا می شود پوستر های خود را به صورت عمودی در ابعاد 65 در 90 سانتی متر با فونت، طرح و رنگ دلخواه تهیه کرده و در زمان و مکان اختصاص یافته برای هر پوستر نصب نمایند. گواهي ارائه مقاله به صورت پوستر فقط به كساني داده مي شود كه پوستر خود را در زمان اعلام شده در محل مربوطه نصب كرده باشند. بديهي است عدم نصب پوستر در ساغات اولیه، منجر به عدم صدور گواهي ارائه خواهد شد. نمونه پوستر استاندارد همایش از لینک زیر قابل دسترسی است.

                                                    دریافت نمونه پوستر استاندارد همایش

 

 - ارسال چکيده مقاله از طریق سایت، پست الکترونیکی و فاکس دبیرخانه امکان پذیر است.